Forum Def Leppard Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Hysteria - The Def Leppard Story
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Hysteria - The Def Leppard Story 
Nie wiem czy zauważyliście, ale w połowie sierpnia na kanale Movies24 leciał film biograficzny o DL (nakręcony w 2001 roku przez VH-1) Smile Jakie macie opinie na temat tego wydawnictwa ? Smile Jak na mnie to trochę tam nagięli kilka faktów, no ale na bezrybiu .... Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hysteria - The Def Leppard Story 
lebki napisał:
Nie wiem czy zauważyliście, ale w połowie sierpnia na kanale Movies24 leciał film biograficzny o DL (nakręcony w 2001 roku przez VH-1) Smile Jakie macie opinie na temat tego wydawnictwa ? Smile Jak na mnie to trochę tam nagięli kilka faktów, no ale na bezrybiu .... Smile

ja mam ten film na DVD z polskim lektorem i na mnie wywarl spore wrazenie

a czy nahieli kilka faktów hmmm a czy historie które my znamy napewno są faktami Smile??

Ja również mam ten film, niestety bez lektora, ale mimo wszysko idzie sie dobrze połapać...
Jeżeli kogoś interesują wpadki kosmetyczne typu (jakto ktoś sie kiedyś przyczepił) koloru pasów na jezdni podczas wypadku Ricka... no to bedzie musiał to jakoś przeżyć Smile Pozatym EP nagrywał z Leppardami nagrywał bodajże Frank Noon, a nie Rick Allen - jak pokazano na filmie.
Film był zdecydowanie za krótki, powinien trwać do 2 i pol godziny Smile
Moim zdaniem słabo wypadła postać Sava...Adam McDonald był przygruby no i te jego nieudane próby odtwarzania pozycji Sava... reszta super.
Świetny film, prawdziwa gratka dla fana...mnie wpadki kosmetyczne nie interesują i ja temu filmikowi daje 9/10 Smile

Odpowiedz z cytatem
Jeśli już o wpadkach mówimy to Rick nie rozbił Corvetty C4 jak to widać w filmie tylko bodajże Stingray - a

Odpowiedz z cytatem
No na autkach sie nie znam...ale mamy oto kolejną wpadke...
Ale tak jak pisałem... mnie to w sumie nie obchodzi, bo ten film sam w sobie robi kolosalne wrażenie, szczegolnie gdy jest sie fanem twórczości tego zespołu.
Jedyne co mnie w sumie razi, to to, że podczas pokazywania koncertów nie puszczano wersji live pokazywanych utworów.
Na koniec mogli przecież puscic Pour Some Sugar on Me z In the Round...bo tak, to troche kiszka wyszłaSmile

Odpowiedz z cytatem
fustyx napisał:

ja mam ten film na DVD z polskim lektorem

No to koniecznie musimy się dogadać, ja mam ten film w DivX'ie z napisami. A że mamy jakieś jeszcze rozliczenia z dawnych czasów to możesz mi wysłać kopię tego DVD, albo udostępnić na rapidshare. Mam szybkiego neta jeszcze to mogę sobie ściągnąć.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Administrator napisał:
fustyx napisał:

ja mam ten film na DVD z polskim lektorem

No to koniecznie musimy się dogadać, ja mam ten film w DivX'ie z napisami. A że mamy jakieś jeszcze rozliczenia z dawnych czasów to możesz mi wysłać kopię tego DVD, albo udostępnić na rapidshare. Mam szybkiego neta jeszcze to mogę sobie ściągnąć.

nie ma zadnego problemu

Też chetnie obejrzał bym ten filmik z lektorem, bo mam go w angielskiej wersji. Większośc sam sobie przetumaczylem ale co rektor to lektor.

Odpowiedz z cytatem
A ja tam nie mam. I jakos mi nie tęskno. I tak wiem ze to tylko kwestia czasu a sam do mnie dotrze Wink

Odpowiedz z cytatem
gdzie mozna znalezc napisy do tego filmu??

Odpowiedz z cytatem
sluchajcie ja poczekam az mi kumpel odda ta plyte i przegram w kilku egzemplarzach i moge jakos powysylac...oczywiscie koszty wysylki bierze odbierajacy Smile ( Tomus oprocz Ciebie Smile

Czy takie programy jak "Rockumentary" czy "Rock Of Ages" można zdobyć na DVD bądź ewentualnie Divix? Mam to na VHS ale wiadomo, jakość pada z miesiąca na miesiąc.

Odpowiedz z cytatem
Czy takie programy jak "Rockumentary" czy "Rock Of Ages" można zdobyć na DVD bądź ewentualnie Divix? Mam to na VHS ale wiadomo, jakość pada z miesiąca na miesiąc.

JA zakupiłem ostatnio sprzęt do zgrywania z VHS do kompa, jak wrócę do PL to sprawdzę jak to działa bo też parę kaset mam do przegrania z imprezami rodzinnymi. Jak efekt będzie zadowalający to podeślesz mi te kasety to się przegra.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Tomku jesteś super. Ja mam sporo kaset Video z Leppardami. Najróżniejsze rzeczy. Programy. Jest tego sporo. Jeżeli zgrasz to, to wszyscy na tym skorzystają.

Smile Wink

Odpowiedz z cytatem
Tomku jesteś super. Ja mam sporo kaset Video z Leppardami. Najróżniejsze rzeczy. Programy. Jest tego sporo. Jeżeli zgrasz to, to wszyscy na tym skorzystają.

Smile Wink

ja film o DL tez zgrywalem z VHS ale na stacjonarnej nagrywarce takze nawet jak dluzszy czas nie oddadza mi tej plyty to zawsze jest Wideo World i mozna jeszcze raz przegrac Smile

Zibi napisał:

Smile Wink

ja film o DL tez zgrywalem z VHS ale na stacjonarnej nagrywarce takze nawet jak dluzszy czas nie oddadza mi tej plyty to zawsze jest Wideo World i mozna jeszcze raz przegrac Smile

Ja posiadam oryginalną kopię z Anglii tego filmu, ale oczywiście bez lektora Smile pozdr

Odpowiedz z cytatem

Mam dla was dobre i złe wieści.

Dobre wieści to takie ze film ten właśnie w nocy z piątku 18.09.09 na sobotę 19.09.09 leciał po polsku w TV. Na dodatek dwa razy, raz rozpoczynał się ok 23.30 a drugi raz o 3 nad ranem. Oglądałem końcówkę pierwszej emisji.
Leciało to na kanale MOVIES24, jako że na takich kanałach każdy fgilm leci po kilka razy to zaraz sprawdziłem kiedy będzie znów leciał (liczyłem że za jakieś 2 - 3 dni, a tu za 2 godziny). Mam jeszcze na stanie VHS więc pomyślałem że podłączę na szybko i nagram.

I tu jest ta zła wiadomość, niestety mimo starań nie udało mi się nagrać tego filmu.

Może jednak ktoś z was posiada TV "N" z możliwością nagrywania programów, albo znajomego co mógł by to nagrać ?? Jeśli tak to proponuję obserwować program. i dać znać odpowiednio szybko na forum.

Odpowiedz z cytatem
mam ten film z lektorem, jak ktoś chce to pisac

No to zapodaj bo ja wlasnie mam bez lektora.

Odpowiedz z cytatem
To skoro masz z lektorem to zapodaj na jakimś rapidzie. Sam bym sobie ściągnął. Bo mam wersję angielską z hiszpańskimi napisami.

Odpowiedz z cytatem
na rapidach się nie znam, ale jak podacie na e mail adres to wyśle Wam płytke już nagraną

jak ktoś ma dostęp to dziś na kanale movies 24(canal+) o godzinie 23.30 lecie filmy THE DEF LEPPARD STORY

Ta twoja kopia rewelacja. Wielkie dzięki. Nie muszę się już zastanawiać kiedy w TV i na jakim kanale będzie lecieć że o godzinie nie wspomnę.

Odpowiedz z cytatem
witam. wiem ze to odgrzewanie starego tematu ale szukam juz naprawdę długo jakiejś kopi z lektorem a tu widzę że własnie taka posiadacie. czy mógłbym prosić o udostepnienie w jakimś serwisie ?

Odpowiedz z cytatem
A ja się tu nie wypowiadałam to się wypowiem Wink
Film widziałam ale po angielsku bez lektora.
Na szczczęście mój angielski nie jest zły i większość zrozumiałam.
Film GENIALNY !
Po wypadku, ta ręka co leży koło samochodu strasznie sztucznie wygląda, widać że to ręka manekina i na to połorzone jakieś mięso czy coś haha Smile Mogliby się nad tym wysilić.
Ale mimo to superowy film, strasznie mi się podobał.
Dostaje odemnie 9,5/10

Odpowiedz z cytatem
witam,
na rapidach się nie znam, ale jak podacie na e mail adres to wyśle Wam płytke już nagraną

Kto ma ten film lub chociaż napisy i mógłby udostępnić to proszę o kontakt: candy121@wp.pl. Tego filmu nawet nie można nigdzie kupić. Szukałam w necie i nic.

Odpowiedz z cytatem
witam,

witam
jeżeli twoja propozycja jest dalej aktualna to poprosze Smile

black3456@wp.pl

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Film dość ciekawy, jeśli to film, o którym myślę czyli filmowa wersja dziejów DL. Oglądałam Go na Movies 24 i to przez przypadek, bo mama mi powiedziała. Podobała mi się historia poznania Stevena i Lorelei. Z tego co pamiętam, to ona nie miała zbytnio na to ochoty.

Wink też ma go w języku angielskim i trzy po trzy zrozumiałem ,szkoda ze nie ma napisów pare osób więcej by go obejrzało

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Znowu Go oglądałam, bo ściągnęłam niestety wersję angielską, rozumiałam dobrze. Podobał mi się w tym filmie tzw:" pojedynek" na gitary filmowego Steve'a z Philem. Biedak tak się wpienił, że mu struna poszła. I oczywiście wyszedł, bo stwierdził, że to było do niczego...

On się w ogóle za dużo wkurzał, swoją tremę, nieśmiałość, niepewność i cholera wie co jeszcze próbował zagłuszyć alkoholem, narkotykami i nie wiadomo czym jeszcze. Ten film ukazywał właśnie Jego słabą wolę, poddawanie się. Dla mnie najsmutniejsze było to, że pomimo sławy, pieniędzy i pięknych kobiet w gruncie rzezy był wyjątkowo nieszczęśliwy sam ze sobą. Ci co grali poszczególnych członków zespołu podobali mi się, w szczególności człowiek, który grał Rocka Allena, świetnie Go zagrał. Widać też na filmie było, że kumple z zespołu koniecznie chcieli wyrwać Steve'a ze szponów alkoholizmu, ale nie udało się, dlatego że on nie chciał, nie miał już siły walczyć i poddał się. Zostawiła Go ukochana, bo dała Mu wybór, albo ona albo alkohol. Sami wiemy co wybrał, choć niby miał p Lorelei jakąś dziewczynę, ale ona już chyba nie miała na niego wpływu w ogóle. A jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Sukces i sława która do nich tak szybko przyszła powoduje że każdy musi się do tego dostosować i w pewnym stopniu zmienić swoją osobowość. Nie jest to łatwa sprawa i Steve nie za bardzo potrafił i pewnie nie do końca chciał to zrobić. Zbyt dużo wolnego czasu, brak codziennych obowiązków, dużo kasy wyzwala w nas złe odruchy....Steve Clark wybrak najłatwiejsze rozwiązanie knajpa i codzienne picie dopóki nie spadł z krzesła. Tak sobie myślę, że jeżeli po tourne po Hysterii od razu zabraliby się do roboty nad następnym albumem to sprawy by się tak na pewno nie potoczyły.
Taka może nie do końca pasująca myśl mi przychodzi, że podobnie i u nas było z Małyszem i jego sławą. Jak przyszły pierwsze sukcesy to konieczność wywiadów, bycia w telewizji, bycia na galach przy odbieraniu nagród powodowało że chłopak po prostu uciekał przed tym. Potrzebował kilku ładnych lat aby to przetrawić i się do tego dostosować. A teraz to wygląda tak że gość bryluje w mediach i częściej dziennikarze nie wiedzą co mówić niż on...

Odpowiedz z cytatem
Moje zdanie jest takie, że chyba woda sodowa uderzyła Mu do głowy i pomimo braku problemów, wynajdował Je sobie i sam ze sobą nie mógł wytrzymać. Mimo całej mojej miłości do Niego to uważam, że jako człowiek był mega dupkiem, zadręczał siebie i innych,a przecież nie miał zmartwień, wyrwał się ze szponów biedy, a tu prawie zaraz po sukcesie Pyromanii, pił już na umór, na filmie pokazano, że przekroczył maksymalną dawkę promili w organizmie, lekarka powiedziała Lorelei, że skończy zapiwszy się na śmierć. Tak skończył, co prawda nie zapił się na śmierć, ale pomieszał jak dobrze pamiętam alkohol i antydepresanty, a tego mieszać nie wolno. Każdy to wie, ale on miał swoją wizję. Chociaż jest powiedzenie z mojej ulubionej książce Deana Kuntza "Grom" - "Wybrańcy Bogów umierają młodo". Widocznie tam był bardziej potrzebny. Jedno wyniosłam z tej lekcji - nigdy się nie poddawaj, nie ważne co, nie ważne jak traktuje Ciebie świat i inni, ty musisz być ponad to. Nie wiem co się stało z ojcem Steve'a bo o tym w filmie jest, ale nie wyjaśnione jasno, oprócz tego, że siedzi Mu w głowie i krytykuje. To też niesamowite, w końcu gitarę Mu kupił i wysłał na lekcje a potem stwierdził, że nigdy nie będzie wystarczająco dobry, nie wiem o co to chodzi, mógł Go nie wysyłać, jak stwierdził, że nie będzie wystarczająco dobry. On chyba bardzo, rozpaczliwie i desperacko chciał akceptacji ojca, który miał Go gdzieś. Tyle w temacie.

Nie chcę żeby to wyglądało jako oskarżenie ale myślę że udział jego ojca w tej sytuacji jest duży. W wywiadach które jego rodzice udzielali, widać twarz ojca na której jest praktycznie wypisane jego nadużywanie alkoholu. Przez całą młodość Steve oglądał tylko takie życie dorosłego faceta i w podświadomości taki stereotyp sobie utrwalił. W natłoku sławy i kasy postanowił chować się tam gdzie wydawało mu się słuszne, czyli bycie ciągle nawalonym. Taka podatność na uzależnienia przechodzi w genach i tutaj chyba też to miało miejsce.

Odpowiedz z cytatem
A ja nie chcę mówić, że tak nie było, ale ja mam podobnie w domu, z tym, że do sławy mi daleko... Nie ćpam, alkohol piję raz w roku. Wiem, że to straszne, ale on po prostu był słaby i jego mózg zeżarły narkotyki, leki przeciwbólowe, alkohol, antydepresanty...

A ja sam nie wiem co mam myśleć, wyraziłem swoje zdanie wcześniej. Bardzo mi żal tego chłopaka, bo mimo 31 lat nie skończonych, był chyba w głębi duszy małym dzieckiem, bardzo pragnącym by być zauważonym, by ktoś Go docenił. Zauważyłem abstrahując od filmu, że on uwielbiał być na scenie, uwielbiał grać, był tam całym sobą, za co Go podziwiałem i podziwiam do tej pory. On uwielbiał robić to, co umiał najlepiej, czyli grać, ale na scenie, wtedy można było zobaczyć uśmiech na Jego twarzy.Chyba dlatego oglądam po raz nie wiem który In the round in your face, przypatrując się Jemu. Znalazłem na Youtube fragmenty koncertu z Mellun we Francji rok 1983, słaba jakość, ale Bringin' on the heartbreak i Switch to miód na moje uszy. Wracając jednak do filmu naprawdę widać było nawet dla przeciętnego obserwatora, że Steve miał ze sobą problemy. On nie bardzo umiał się odnaleźć w tym, że raptem stał się sławny, że ma dużo kasy i wybrał moim zdaniem najgorsze rozwiązanie, a już na pewno błędem było zwianie z kliniki odwykowej, myślę, że jak by spotkał osobę z większymi problemami, która by z nim pogadała i uświadomiła Mu, że sam wybiera swoją drogę, może wszystko potoczyło by się inaczej... On był takim człowiekiem, w moim odczuciu, że nie chciał nikomu zrobić krzywdy, ale sam siebie krzywdził, nie pozwolił by ktoś naprawdę Go pokochał, by dzielił z tą osobą życie, bo gdyby kochał tak naprawdę to by wiedział, że śmierć nie jest rozwiązaniem.

Witajcie jestem tu nowa i chciałam was poprosić o pomoc w zdobyciu filmu o którym jest mowa w temacie. Więc niestety ale przegapiłam film na Movies 24 za co jestem na siebie wściekła. Próbowałam znaleźć inne rozwiązanie i ściągnąć film z internetu, niestety ale nie udało mi się go znaleźć w polskiej wersji językowej, ale się nie poddałam i postanowiłam obejrzeć go na jednym z angielskich portali bo z moim angielskim jest dosyć nieźle i coś bym tam rozumiała a poza tym piosenki mówią same za siebie. Niestety, ale i to mi się nie udało bo portal był uszkodzony i nie było głosu. I tu pojawia się moja prośba czy ktoś z was mógłby mi pomóc w zdobyciu tego filmu? Bardzo mi na tym zależy i z góry dziękuje.

Odpowiedz z cytatem
Chciałam jeszcze dodać, że oglądałam mniej niż połowę tego filmu bez głosu i mimo to bardzo mi się spodobał i mnie zaciekawił, ale co to za oglądanie gdy nie słyszy się nawet jednej ich piosenki. A co do Clarka to mogę się wypowiedzieć, że ja zachowuje się niekiedy podobnie do Niego i nie chodzi tu o picie, bo jestem za młoda żeby pić, ale chodzi mi o to jak jestem postrzegana przez innych bo moi rówieśnicy moją problem z akceptacją mojego stylu. Przeszkadza im chociażby to, że zamiast kupować ciuchy wolę wydać kasę na płyty Bon Jovi, Def Leppard, Guns N Roses, itp.

Odpowiedz z cytatem
To zazwyczaj przeszkadza płytkim ludziom, ja w czasach szkolnych, mogłem latać w dziurawych portkach, ale na kasety musiało mnie być stać i wolałem kupić kasetę niż kolejny ciuch.

U mnie podobnie,troche tych kaset się nazbierało,żal wyrzucić ,ile było wyrzeczeńSmile

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny