Forum Def Leppard Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Def Leppard warszawa 19 maja 2015
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Def Leppard warszawa 19 maja 2015 
Czy wśród nas znajdzie się ktoś kto napisze recenzje z tego koncertu?

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Def Leppard warszawa 19 maja 2015 
Przecież tu nikt nie będzie obiektywny :-)

To tak jakbyś poprosił 16 latka aby opisał swój pierwszy raz....BYLO SUPER ALE KRÓTKO

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
fustyx - Adrian napisał:
BYLO SUPER ALE KRÓTKO

Tak, ot i całą recenzja. Po za tym zapłaciliśmy za koncert tyle co inni, bo bilety wszędzie tyle samo kosztują a mieliśmy o jeden ekran mniej.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Tomek napisał:
fustyx - Adrian napisał:
BYLO SUPER ALE KRÓTKO

Tak, ot i całą recenzja. Po za tym zapłaciliśmy za koncert tyle co inni, bo bilety wszędzie tyle samo kosztują a mieliśmy o jeden ekran mniej.

I to był jedyny minus tego koncertu ale jakże istotny. Byłem przekonany, że jak odpalą cały arsenał świetlny to ludzie z butów wylecą... a tu upsss. Wielka szkoda. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Czekam na trzecią wizytę z całym tym razem zapleczem Very Happy

Def Leppard 19.05.2015 Torwar Warszawa!!!
Odpowiedz z cytatem
No właśnie cześki mieli troszkę lepiej ale to może wina naszych organizatorów no i możemy mieć nadzieje , że jak wrócą to dają od siebie wszystko Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
O jaki ekran chodzi bo w Ostravie telebimu z powiekszeniem sceny nie bylo tylko duzo ekranow ale z animacjami

Odpowiedz z cytatem
chodzi o ten ekran całkiem z tyło co był, ten największy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Teraz sprawdzałam ten olbrzymi co leciał tekst np. podczas love bites..f.aktycznie w Warszawie jego nie było...szkoda bo efekt piorunujący...myślałam,że na każdym koncercie mają takie same ekrany.
Myśmy byli po raz pierwszy na takim dużym koncercie i te efekty + dżwięk nas zauroczyły...czytałam na forum po koncercie w Warszawie,że efektów za wiele nie było i dziwiły mnie te animacje w Ostravie...i tłumaczyłam sobie to tym,że nie chodzę na koncerty i pewnie dla Was(chodzących na koncerty) to standard a nam się wydawało tyle tego

Odpowiedz z cytatem
[quote="kubistal"]No właśnie cześki mieli troszkę lepiej ale to może wina naszych organizatorów no i możemy mieć nadzieje , że jak wrócą to dają od siebie wszystko :D[/quote]

Juz to kilka razy tłumaczyłem. To ze brakowało centralnego ekranu jest efektem dosyc znanych praktyk w celu obniżenia kosztów koncertu. Jak bedzie nad 10 tysiecy to bedzie i duzy ekran :-)

Odpowiedz z cytatem
Pewnie masz rację ale troszkę szkoda chociaż koncert był super wraz z żoną jesteśmy zachwyceni (pierwszy raz widzieliśmy Leppardów na żywo ) i na pewno pojadę jeszcze raz a może więcej Razz

Odpowiedz z cytatem
Pewnie masz rację ale troszkę szkoda chociaż koncert był super wraz z żoną jesteśmy zachwyceni (pierwszy raz widzieliśmy Leppardów na żywo ) i na pewno pojadę jeszcze raz a może więcej Razz

Odpowiedz z cytatem

PLUSY:

1. Byli w Polsce Very Happy !
2. Ja byłem na ich koncercie Very Happy !
3. Byli REWELACYJNI Very Happy Razz !
4. Jeszcze do końca nie ochłonołem Razz Exclamation
5. Spotkałem Was Very Happy Exclamation
6. Jestem z Tych powodów niezmiernie szczęśliwy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation
7. Poczułem się jakbym miał znowu nascie lat Razz

ale MINUSY też są:

1. Promocja koncertu w Polsce do d........., wróć do D..... Rolling Eyes ,nie, nie tak. Do WIELKIEJ D...... słów mi brak Sad
2. Stąd moim zdaniem mała frekwencja Sad
3. Nagłośnienie hm.. w przypadku Lessdress słyszałem tylko perkusję i bas , wokal i gitary były gdzieś w tle, przy Exilibris trochę to poprawili, a w przypadku DL już było ok albo raczej nie zwracałem na to uwagi Wink
4. Grali za krótko Sad
5. I jeszcze raz: GRALI ZA KRÓTKO Crying or Very sad .
6. Mogliby wzbogacić albo urozmaicić set listę.
7. Ostatnio obejrzałem( po raz nie wiem który Very Happy ) In the Round... i na Naszym koncercie nie widziałem ich spontaniczności z Round, a widziałem schemat tak jak to opisał ktoś kiedyś na forum.

To tyle, więcej nie przychodzi mi na razie do głowy.

Odpowiedz z cytatem
Może i są schematyczni Sad ale to także ich praca no i latka lecą a set lista mogła by być inna no i długość koncertu też mogła by być inna dłłłłłłuuuugggga ale trzeba się cieszyć z tego co było i mieć nadzieje na więcej Laughing

Odpowiedz z cytatem
Ja i tak jestem szczęśliwy,bo widziałem ich na żywo Razz.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1