Forum Def Leppard Strona Główna
POMOC RejestracjaSzukajFAQ Zaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
SFTSL
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post SFTSL 
Jakie kawałki chłopaki nagrali dodatkowo do tej płyty (umieszczone na innych wydaniach itp itd) ??

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Odpowiedz z cytatem
Post Re: SFTSL 
administrator napisał:
Jakie kawałki chłopaki nagrali dodatkowo do tej płyty (umieszczone na innych wydaniach itp itd) ??

ja wiem o:
LOVE (Piano)
Nine Lives (Joe Voc.)

Nie wiem czy zauważyliście ale na tej płycie w rubryce podziękowania od zespołu, przewija się polskie nazwisko - hmm ciekawe kto to ???
Poza tym, strasznie się zdziwiłem jak zobaczyłem co jest w środku - zero książeczki, dosłownie kartka papieru zgięta w pól. Może na polske tak skrucili aby zaoszczędzić, nie mam pojęcia bo zagranicznego wydania nie widziałem, ale wydaje mi się to bardzo dziwne.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ja mam cały czas nieodparte wrażenie że to tylko na edycji polskiej tak jest. Nie dość że tylko 39 min to jeszcze kartka w pół zgięta. Jestem fanem ale nie podoba mi się to.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Odpowiedz z cytatem
Ja mam cały czas nieodparte wrażenie że to tylko na edycji polskiej tak jest. Nie dość że tylko 39 min to jeszcze kartka w pół zgięta. Jestem fanem ale nie podoba mi się to.

oczywiscie ze w polskiej wersjii (znaczy sie tej za 30 zł) jak kupisz ta za 60 zł bedziesz miał książeczke Smile

Mam wydanie za 30 zł i teraz tego żałuję. Kupię droższą wersję ale w wydaniu dwupłytowym.

Odpowiedz z cytatem
Mam wydanie za 30 zł i teraz tego żałuję. Kupię droższą wersję ale w wydaniu dwupłytowym.

no w Media za 70 zł jest Smile

no ale Ty nie z polski Smile zapomnialem

Odpowiedz z cytatem
No widzicie a ja swoja kupiłem na allegro za 15 zl. ( nowa w foli ), ciekaw jestem ile mają narzutu w sklepie skoro babka sprzedawała je po takiej cenie.

Odpowiedz z cytatem
No widzicie a ja swoja kupiłem na allegro za 15 zl. ( nowa w foli ), ciekaw jestem ile mają narzutu w sklepie skoro babka sprzedawała je po takiej cenie.

moze okradli jakis sklep Smile

Ja jestem zadowolony, ale po przesłuchaniu czuje się niedosyt, czegoś jednak brakuje. Nie zmienia to jednak faktu że podoba mi się. Jednak najbardziej wkurza mnie czas trwania płyty Confused

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem Slang był dużo większym rozczarowaniem. SFTSL wypada przy niej duuuużo lepiej.

http://rock-metal-gigs.blog.onet.pl/
Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem Slang był dużo większym rozczarowaniem. SFTSL wypada przy niej duuuużo lepiej.

i to wlasciwie od czasó SLANG Leppsy coraz nizej na liscie przebojow sie znajdywali ...aczkolwiek ja SLang uwielbiam

Tommorow,Go, Love,Come Undone,Cruise Control to naprawde świetne kawałki - jedne z lepszych jakie Def Leppard nagrali - przynajmniej od czasu Euphorii...
Dla mnie to własnie singiel C'mon C'mon jest największym rozczarowaniem.
Nine Lives - ujdzie.

Odpowiedz z cytatem
A mnie najbardziej wkurza że choć płyta może i nie jest rewelacyjna to ma kilka utworów które słucha się naprawde niezle, a ja i tak nie słyszałem ani jednego kawałka tej płyty w naszym radiu. Po prostu zero promocji. I tak sie dzieje coraz częściej nie tylko z Leppardami ale innymi zespołami rokowymi.
Na polskiej scenie muzycznej liczą się coraz bardziej gołe dupy i cycki dody.
Na dodatek to chyba tylko u nas sa takie ewenementy bo z tego co widzę w innych państwach bardziej są słyszalni Leppardzi i inni - o stanach juz nawet nie wspomnę bo tam jest juz zupełnie inna bajka.

Odpowiedz z cytatem
No faktycznie C'mon w Anty grają od czasu do czasu. A tak na marginesie, nie wydaje wam się, że Gotta Let it Go jakoś łudząco podobne do Have a nice Day - Bon Jovi - nawet te brzmienie gitary w refrenie ....

Odpowiedz z cytatem
to samo napisałem w komentarzu na youtube Smile
Have a Nice Day jak z bicza strzeliłSmile

Odpowiedz z cytatem
a no macie racje ...brawo za spostrzegawczosc:)

Jak usłyszałem Nine Lives to byłem zdziwiony. Co to ma być?

Def Leppard? Czy jakieś gówno za przeproszeniem.

Do dzisiaj nie lubie tego kawałka, ani tej płyty.

I nawet nie kupię jej. Choć jest jeden fajny kawałek.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem

Nie będę się pucował bo nie ma sensu z tą płytą.
Zdarzyła mi się taka za którą nie przepadam.
I cieszę się że coś jest nie tak. Bo przecież
nie może tak być, by podobało się wszystko.
A i nie ma zespołu który miałby 100% utworów
super. I to nazywa się gustem muzycznym.

Wink Smile

Odpowiedz z cytatem
Mi ogólnie bardzo podoba się solo w Tommorow Smile jest jakieś takie "Phillowe" i szybko wpada w ucho

Odpowiedz z cytatem

Go, Love, Come Undone ,Tommorow, Bad Actress - ZAJEBISTE
Hallucinate, Only the Good Die Young,Cruise Control - DOBRE
Nine Lives, Gotta Let it Go - ŚREDNIE
C'mon C'mon - PONIŻEJ KRYTYKI

Odpowiedz z cytatem
Heheh to zadziwiające jak taki cienki kawałek (w opinii wielu osób) zostaje singlem - do tego ten marniuchny teledysk ;| Mam wrażenie, że w wytwórni płytowej sabotują DL Smile

Odpowiedz z cytatem
Sądze jednak że osoby odpowiedzialne za promocję

mają kryzys gustowy, albo styropian zamiast mózgu.

Trzeba mieć wyczucie muzyczne, albo smykałkę do

hiciorów. Bo inaczej to wychodzi tak jak teraz

Jednym słowem beznadziejnie Wink

Odpowiedz z cytatem
Przeczytałem wszystkie opinie o nowej płycie i mogę stwierdzić, że masakrą jest czytać Wasze jęczenie. Wszystkie opinie szanuję i Was jako ludzi również chociaż nie znamy się prywatnie. Muzycznie to najlepsza płyta jaką słyszałem od czasu "Adrenalize". "Nine Lives" i "C'mon C'mon" to numery które wręcz kipią rockowym ogniem i potencjałem twórczym. Powaliły mnie na kolana. "Go" wsysa całą biografię Iron Maiden i miażdży na kawałki (na marginesie uwielbiam Ironów). Zibi po Tobie nie spodziewałem się takich opinii. Mam wrażenie że czego by nie nagrali to i tak będzie bolała Cię głowa. Nie złośćcie się na mnie ale nie rozumiem Was, a słuch mam jeszcze dobry. Mam prośbę. Może każdy z nas napisze maila do Teraz Rocka z prośbą o wkładkę. Chociaż w tej kwestii bądźmy zgodni. Bez względu na to czy czytacie to pismo czy też nie.
P.S.
Wkładka do płyty jest normalna ma 16 stron! Myślałem, że wiecie o polskich wydaniach płyt. Nowa Metallica ma to samo. Ja kupiłem wydanie limitowane w kartonie z dodatkowa płytą DVD. W zwykłym pudełku też jest normalna wkładka tylko bez informacji o polskim wydaniu. Zapomniałem że płyta jest do bani i nikogo to i tak nie będzie interesować. Pozdrawiam. Muszę ochłonąć.

Staram się nie wypowiadac na temat nowych płyt Def Leppard.
Czasami coś jednak się wyrwie. To nie jest tajemnica, że muzycznie
poszedłem w innym kierunku. Ciebie Michale rajcuje nowa płyta - mnie
jednak nie. Wolę dzieła innych zespołów chocby Iron Maiden, Saxon, Aria, Miecz Wikinga, Grave Digger, Stratovarius, Helloween, Asia, Running Wild,
King Diamond, Fatum, Nightwish, Axxis, Marillion, Bob Catley, Andi Deris,
Chainsaw, Virgin Steele, Edguy, Pink Cream 69. To tylko kilka zespołów, których słucham. Osobiście bardziej cenię jeden utwór zespołu Edguy "Painting On The Wall" niż całą płytę "Songs...". Mam prawo. A tutaj
udzielam się z sentymentu do pierwszych sześciu płyt Leppardów.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Odpowiedz z cytatem

P.S.
Wkładka do płyty jest normalna ma 16 stron! Myślałem, że wiecie o polskich wydaniach płyt. Nowa Metallica ma to samo. Ja kupiłem wydanie limitowane w kartonie z dodatkowa płytą DVD. W zwykłym pudełku też jest normalna wkładka tylko bez informacji o polskim wydaniu. Zapomniałem że płyta jest do bani i nikogo to i tak nie będzie interesować. Pozdrawiam. Muszę ochłonąć.

Ja Cie zapewniam ze wiedzieli niemal wszyscy o tej wkladce Smile

Ja tez uwazam ze nowa plyta jest super. Szczerze powiedziawszy nie wymyslil bym sobie lepszej muzy w wykonaniu leppardow w 2008 roku. Jest to zespol ktory mimo tego ze ma wlasny rozpoznawalny (wrecz niemozliwy do pominiecia) styl, to i tak jest w stanie zaskoczyc w 100%. Po Retroactive nikt by sie nie spodziewal Slanga, po slangu Euphorii, kiedy wszyscy mysleli ze def leppard wrocilo na stara dobra droge pojawil sie X a potem Yeah, ktory wedlug mnie jest super albumem i na sam koniec Songs from the sparkle lounge, ktory jest roznorodna plyta. Pewnie ze Gotta Let Go brzmi jak Bon Jovi, ale tak na prawde to cale Bon Jovi brzmi jak Def leppard a ich ostatni album nie dorasta do piet SFTSL. A co do promocji to chlopaki juz chyba rozwiazali ten problem i ta plyta jest ich ostatnia dla Mercury Records. Wyglada na to ze nastepny album bedzie juz pod szyldem Bludgeon Riffola Wink Pozdrawiam, Michal

I stand here naked as the day I was born
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Bludgeon Riffola - i pod tym szyldem chciał bym zawsze widzieć Leppardow, co jak co ale każdy ich krążek spod tego znaku był 100 razy bardziej promowany niż pod Merkury.

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Jak szanujesz czyjes opinie to po co tak pierdolisz?
"Zibi, nie spodziewalem sie tego po Tobie". Nosz kurde. Wiesz co? Mysle, ze "C'mon c'mon" wpada w ucho, ale ogolnie jest slabym utworem. Druga czesc plyty w ogole jakos, przynajmniej narazie mnie nie zacheca. Najbardziej wartosciowym kawalkiem jak dla mnie jest "Love", "Nine Lives", Go jest raczej sredni, podoba mi sie to wejscie gitarowe z poczatku, ale ogolnie kawalek taki sobie. Co do reszty sie nie wypowiadam, musze sie dokladniej wsluchac...

Odpowiedz z cytatem
Jak szanujesz czyjes opinie to po co tak pierdolisz?
"Zibi, nie spodziewalem sie tego po Tobie".

Opinie opiniami a gust gustem. Każdy ma swój.
I tak naprawdę to nie sposób lubieć wszystko.

Odpowiedz z cytatem
Ja z tego krążka lubię tylko 2 kawałki 'Nine Lives' i 'C'mon, C'mon. Ale całą płyte oceniłbym na 3/10. A ciebie Zibi rozumiem bo mam podobne zdanie o Leppardach w ostatnich latach. Niestety ich 5 minut juz się dawno skończyło ;/

Myslę, że patrzac na karierę zespołu to te pięc minut przedłużyłbym trochę.
Sporo nagrań jest na wysokim poziomie. A nie sposób non stop być na fali.
Dla mnie Leppardzi obecnie eksperymentują.

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie te pięć minut trwało narazie do Euphorii jeżeli chodzi o piosenki a jeżeli o sławe to cały czas są na przysłowiowej fali. Może następny krążek im lepiej wyjdzie.

Tylko, że Oni obecnie grają juz dla kolejnego pokolenia fanów.
A ja należę do tego z lat 80-tyc i 90-tych.

Odpowiedz z cytatem
A ja należy chyba do tego nowego choć chciałyb należec do tego co ty Zibi

To jak widzisz zależy od czsu w którym działamy muzycznie.
Niektórzy nagrywają płyty, inni tylko ich słuchają.
Ja zaczynałem słuchać muzy w 1982 roku. a Leppardów dorwałem
dopiero w 1991 w listopadzie. Znałem już wtedy sporo zespołów.
Jednak Def Leppard polubiłem najbardziej.
Jesteś z obecnego pokolenia kapelki a najbardziej lubisz
stare utwory, więc po części jesteś z mojego pokolenia.

Odpowiedz z cytatem
Leppardzi tak samo jak Maideni najlepsze płyty mają już dawno za sobą. Szkoda czasu na pisanie co teraz jest nie tak z muzyką. Każdy fan który zna twórczość wszystkich kapel których słucha wie dokładnie jak brzmiała muza w latach 80-tych. Obecna twórczość nawet tych starych kapel jest już dawno na niskim poziomie.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1